MIRAS

چطور تبدیل به یک سرمایه‌گذار ونچر کاپیتال شویم؟ آموزش گام به گام 

سرمایه‌گذاری ونچر کاپیتال پیش از این فقط در دسترس صندوق‌های بزرگ سرمایه‌گذاری بود اما حالا سرمایه‌گذاران خصوصی هم می‌توانند به این حوزه جذاب ورود پیدا کنند. 

سرمایه‌گذاران با سرمایه‌های اندک می‌توانند به راحتی در سهام خصوصی شرکت‌هایی که هنوز وارد بورس نشده‌اند، سرمایه‌گذاری کنند.

در حال حاضر می‌توانید در سهام شرکت‌هایی مثل؛SpaceX  ،Revolut، Instacart، THRASIO ،Klarna Clubhouse Ant Financial و بسیاری از شرکت‌هایی که هنوز IPO خود را عرضه نکرده‌اند، سرمایه‌گذاری کنید؛ هر چند این شرکت‌ها در حال حاضر کسب‌وکارهای بزرگ و موفقی‌اند که در مراحل پایانی تامین مالی خود هستند. اغلب چنین سهام‌هایی در جایگاه Pre-IPO قرار می‌گیرند.

 یک تجارت موفق بزرگ که در حال نزدیک شدن به عرضه اولیه سهام خود در بورس یا همان IPO است. 

چطور وارد مسیر سرمایه‌گذاری ونچر از نوع Pre-IPO شوید؟ 

ما برای هر کدام از گام‌های ورود به این مسیر، یک مقاله مفصل جداگانه برای شما تهیه کرده‌ایم. 

  1. برای قدم اول همراه ما با بازار Pre-IPO آشنا شوید. مقاله ما با عنوان «Pre-IPO چیست» را بخوانید. در این مقاله ما به طور مفصل از این گفتیم که چطور استارتاپ‌ها رشد می‌کنند، چطور در سهام‌های Pre-IPO سرمایه‌گذاری کنید و به سوال‌های دیگری از این دست پاسخ می‌دهیم.
  2. در مرحله بعدی یاد می‌گیریم که چطور جذاب‌ترین شرکت‌ها را در بازار سرمایه‌گذاری Pre-IPO انتخاب کنیم. ما مقاله‌ای داریم با عنوان «چطور شرکت‌ها را برای سرمایه‌گذاری Pre-IPO انتخاب کنیم؟» که با جزئیات کامل به همین موضوع می‌پردازد.ما در این مقاله فهرستی از نکات کلیدی را که هنگام انتخاب بهترین دارایی‌ها با پتانسیل رشد بالا باید به آنها توجه کنید را جمع‌آوری کرده‌ایم.
  3. جز مقالات منتشر شده توسط کارشناسان ما، مقالات دیگر متخصصان را نیز بررسی و در دسترس شما قرار می‌دهیم. درباره سرمایه‌گذاری در Pre-IPO دو مقاله خواندنی را به شما معرفی می‌کنیم.

اولین مقاله درباره این است که صندوق‌های سرمایه‌گذاری ونچر کاپیتال بزرگ دنیا روی Pre-IPO کدام شرکت‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند؟

یکی از استراتژی‌های خوب سرمایه‌‌گذاری در حوزه ونچر کاپیتال برای کسانی که تازه وارد این راه شدند، بررسی و کپی کردن از پرتفوی صندوق‌های بزرگ و موفق این حوزه است. 

در دومین مقاله، لیستی از سهام‌های Pre-IPO رو برای شما انتخاب کرده‌ایم که به نظر ما پتانسیل رشد بالایی دارند. 

خواندن این مقاله جذاب را از دست ندهید؛ «5 کمپانی حاضر در بازار Pre-IPO که همین حالا باید برای سرمایه‌گذاری در آنها اقدام کنید»

  1. در این مرحله یادمی‌گیریم از ابزارها و سرویس‌های حرفه‌ای برای ورود به عرصه سرمایه‌گذاری ونچر کپیتال استفاده کنیم. این قدم بزرگ و مهمی برای کسانی محسوب می‌شود که می‌خواهند سهام‌های Pre-IPO را به فهرست ابزارهای معاملاتی اصلی خودشان اضافه کنند. 

خواندن این مقاله را در این مورد از دست ندهید: «5 تا از بهترین سرویس‌ها برای سرمایه‌گذاران ونچر کاپیتال»

Pre-IPO محصولی جدید با چشم‌انداز جذاب برای سرمایه‌گذاران به حساب می‌‌آید. در کارگزاری میراس حساب کاربری باز کنید  و سرمایه‌گذاری و معامله‌گری  در Pre-IPO را شروع کنید. 

انواع دارایی‌ها در یک حساب! 

با بازگشایی حساب کاربری در میراس، همزمان یه سایر دارایی‌های محبوب برای سرمایه‌گذاران دسترسی خواهید داشت. 

شما می‌توانید در سهام، اوراق قرضه، ETF و سایر دارایی‌ها در ده‌ها بازار بورس در سراسر جهان سرمایه‌گذاری کنید.

امکان جذاب دیگری که بعد از باز کردن حساب کاربری در میراس در اختیار شما قرار خواهد گرفت، امکان سرمایه‌گذاری در IPO است. 

Ipo یکی دیگر از ابزارهای سرمایه‌گذاری با پتانسیل ده‌ها یا حتی صدها درصد از سودآوری است. 

ما همچنین مقالات و مطالب آموزشی مفید زیادی درباره IPO، برای سرمایه‌گذاران تهیه کرده‌ایم:

  • IPO چیست؟ 
  • 5 تا از سهام‌های مورد انتظار منتشر شده در بازار IPO 
  • 5 تا از سودآورترین IPO های بازار در سالهای اخیر 
  • چطور IPO هایی با چشم‌انداز سوددهی بالا پیدا کنیم؟
  • چطور تفاهم‌نامه IPO را تجزیه و تحلیل کنیم؟ 
  • در میراس حساب باز کنید و از فرصت‌های بازار سودآور IPO و Pre-IPO  بهره‌مند شوید. به خاطر داشته باشید که همیشه می‌توانید سوالات خود درباره این محصولات سرمایه‌گذاری را با کارشناسان ما مطرح کنید.
پخش ویدیو
پخش ویدیو